Losinské kulturní létoFilmfest Losiny

Úspěšné Losinské kulturní léto

Představením Kladivo na čarodějnice skončil jubilejní 5. ročník přehlídky divadelní a hudební tvorby "Losinské kulturní léto". Diváci měli možnost shlédnout v průběhu července a srpna 4 hudební a 5 divadelních představení. Tento projekt se stal již kulturní stálicí olomouckého kraje, o čemž svědčí zájem diváků. Nádvoří losinského zámku navštívilo 3760 diváků, což je průměrně 417 diváků na jedno představení, a to je historicky nejvyšší návštěvnost. Také v tomto roce zářily na losinském zámku hvězdy hereckého a hudebního nebe, jako Simona Stašová a Jan Teplý, folková skupina Poutníci, bubeničtí mágové Jumping Drums, nebo flamencová tanečnice Lucia Cellarová s kytaristou Petrem Vítem.

Rádi bychom touto formou poděkovali všem divákům a reklamním partnerům za jejich přízeň a podporu, bez které by Losinské kulturní léto nemohlo vzniknout.

Partneři:

Severomoravská energetika a.s., skupina ČEZ, Česká Pojišťovna a.s., Olomoucký kraj, Vápenka Vitošov s.r.o., Obec Velké Losiny, Lázně Velké Losiny, MBG spol. s r.o., G-systém s.r.o., CeramTec Czech Republic s.r.o., ASD Software s.r.o., Evják, ČSOB a.s.

Napište nám e-mail: scaron@scarongroup.cz
Kontaktní adresa: SCARONGroup • Gen. Svobody 6 • 78701 Šumperk • tel./fax: +420 583 212 293 • GPS: 49°57'58.915"N, 16°58'24.358"E
Vytisknout stránkuMapa webu • Copyright 1996-2011 SCARON, s.r.o.