Losinské kulturní létoFilmfest Losiny

Special events pro Pars nova a.s.

SCARON Production byl opět pověřen fullservisovým zajištěním eventů pro jednoho z nejvýznamnějších výrobců kolejových vozidel v ČR. U příležitosti výročí 60 let od zahájení výstavby závodu jsme připravili pro významné obchodní partnery „zámecké setkání“, které se uskutečnilo na zámku ve Velkých Losinách. Bohatý historický program zcela uchvátil téměř stovku významných hostů, kteří měli možnost shlédnout ukázky z muzikálu Noc na Karlštejně, vystoupení mušketýrského pluku, ohňovou show a řadu dalších atrakcí.

Druhou akcí byl Den otevřených dveří, který se konal v celém areálu závodu. Akce se zúčastnili nejen zaměstnanci firmy včetně jejich rodinných příslušníků, ale také široká veřejnost. Branami v ten den prošlo více než 2.000 návštěvníků, pro které byl připraven rozmanitý program v podobě koncertů několika hudebních skupin, vystoupení taneční skupiny a také velký Dětský den. Součástí programu byla také prohlídka provozu a výstava historických kolejových vozidel.

Napište nám e-mail: scaron@scarongroup.cz
Kontaktní adresa: SCARONGroup • Gen. Svobody 6 • 78701 Šumperk • tel./fax: +420 583 212 293 • GPS: 49°57'58.915"N, 16°58'24.358"E
Vytisknout stránkuMapa webu • Copyright 1996-2011 SCARON, s.r.o.